Turlar

Kapadokya Özel Etkinlik ve Turlar

Turlar

Kapadokya Özel Etkinlik ve Turlar

Kapadokya’nın bizlere sunduğu eşsiz güzelliklere alanında uzman her biri birbirinden yetenekli ekibimizin hazırladığı muhteşem organizasyonlarla özel günleriniz unutulmaz bir şölene dönüşecek.

Kendilerini Tamamen sizleri ve sevdiklerinizi mutlu etmeye adayan profesyonel ekip arkadaşlarımızın sizler için hazırladığı özel tur ve etkinliklerin bazıları şu şekildedir:

 WhatsApp İletişim
Kapadokya Özel Etkinlik ve Turlar
Bilgiler

Merak Edilenler

Tur Güzargahı

Gün Batımı Turu

Kapadokya’ya gelen yerli ve yabancı misafirlerimizin en çok keyif aldığı turlardan bir tanesi şarap eşliğinde gün batımını izlemektir.

Gün batımı için en çok tercih edilen yer kızıl çukur vadisidir. Bizlerden gün batımı turu için talepte bulunduğunuz takdirde vip araçlarımız sizleri otelinizden alarak kızılçukur vadisine getirecektir. Burada sizleri arkadaşlarımızın sizler için önceden hazırladığı muhteşem bir masa beklemektedir. Siz meyve tabağı eşliğinde şarabınızı yudumlarken bir yandan da güneşin o muhteşem görüntüsü ile günü batıracaksınız.Daha sonrasında ise kaptanımız sizi tekrar güvenli bir şekilde otelinize bırakacaktır.

İsteğe bağlı olarak gün batımı turlarında canlı müzik fotoğraf çekimi gibi organizasyonları da sizlere sunmaktayız.

Klasik Araba Turu

Klasik Araba Turu

Son yıllarda misafirlerimizin en çok ilgi gösterdiği bu tur antika araçlarla Kapadokya turu yapma imkanını sizlere sunmaktadır.

Genellikle 2 saat süren klasik araba turu özellikle balon kalkış saatlerinde ve gün batımı saatlerinde yoğun talep görmektedir.

Klasik arabalarla çeşitli vadilerde molalar vererek tamamlayacağınız bu turda muhteşem fotoğraflar yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca eğer isterseniz profesyonel fotoğrafçı arkadaşlarımız bu turda sizlere eşlik ederek fotoğraf için özel tasarlanmış en güzel elbiselerin içerisinde sizleri fotoğraflayıp her anınızı ölümsüzleştirebilir.

Balon Seyir Turu

Balon Seyir Turu

Balonla Kapadokya’yı yukardan seyrettikten sonra aşağıdan da balonların muhteşem görüntüsünü izlemek istersenizYa da herhangi bir sebeple balona binemeyip ama balonları izlemek istiyorum derseniz bizler yine sizin yanınızdayız.

Vip araçlarımız ile balon kalkış saatlerinde sizleri otelinizden alıp balon kalkış alanlarına, burada balonların kalkışını izledikten sonra gün doğumu ve balon manzarasını izleyebileceğiniz en güzel panorama noktalarına götürmekte tur sonrasında ise tekrar otelinize bırakmaktayız.

Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi

Evlenmeye karar verdiyseniz ve müstakbel eşinize masalları aratmayacak bir evlilik teklifi yapmak istiyorsanız ekibimiz sizler için unutamayacağınız bir evlilik teklifi hazırlayacaktır.

Bizleri arayarak nasıl bir konseptte (balon, türk gecesi, gün batımı ve ya sizin planladığınız herhangi bir ortamda)evlilik teklifi yapmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Ekibimiz sizler için bütün ortamı hazırlayacak size sadece sevdiğinizle önceden planlanan mekana gelmek kalacaktır.

Detaylar ve planlama yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğum Günü

Doğum Günü

Bütün özel günlerinizde olduğu gibi sevdiklerinizin doğum günlerinde de sizlerle birlikte olmaktan keyif duymaktayız.

Bizimle iletişime geçerek uzman arkadaşlarımızla sevdiklerinize yapmak istediğiniz sürpriz doğum günü partisini ya da kendinize yapacağınız doğum günü organizasyonlarını planlayabilirsiniz.

Diğer Özel Organizasyonlar

Diğer Özel Organizasyonlar

Kendinizi ve sevdiklerinizi özel hissettirmek için Kapadokya bölgesinde yapacağınız bütün özel gün kutlamaları ( evlilik yıldönümü, sevgililer günü, nikah, akşam yemeği, vb. ) ve organizasyonlarda Cappadocia Almıla Tour ailesi olarak yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Sizler de bu muhteşem deneyimi en keyifli ve güvenli şekilde yaşamak için ve daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.